autor:

Vtipné útržky vážných rozhovorů němých figurek v "Toy Story" designéra Aleda Lewise

kategorie:
Umění
publikováno:
počet komentářů:
0
Vtipné útržky vážných rozhovorů němých figurek v "Toy Story" designéra Aleda Lewise

Aled Lewis, designér a ilustrátor z Londýna, má talent pro vymýšlení a následné kreatiovní vytváření trapných situací, kde mají hlavní roli hračky z dětství. "Začalo to jako osobní projekt pro mé vlastní potěšení, ale pak začal tento projekt rozvíjet svůj vlastní život," napsal Lewis na svých internetových stránkách. "Vytvořil jsem tyto" Toy Stories "s figurkami, které jsem koupil v hračkářství, nalezených na eBay nebo které mi dali moji přátelé."

Velmi vtipné útržky rozhovorů mezi němými figurkami jsou skvěle ironickou a sarkastickou ukázkou toho, jak vážně se někdy chováme a přitom jsme akorát tak směšní... ;)  (Zasmát se sám sobě je ale dar, který okolí ocení).

Na další krásné ilustrace se podívejte TADY (Minimalistické ilustrace ukazují skvělý smysl pro humor jihoafrického designéra Jaca Haasbroeka) nebo TADY ("Found in Translation").

 

Autor: Aled Lewis

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál