autor:

Raw Art Wrestling analogově již tento pátek ve Footshopu!

kategorie:
Umění
publikováno:
počet komentářů:
0
Raw Art Wrestling analogově již tento pátek ve Footshopu!

Víte, co je to RAW - Raw Art Wrestling? Je to populární formát ilustrátorské soutěže pod hlavičkou DRAWetc, kde proti sobě soupeří dva týmy po čtyřech členech a jednoduše řečeno... kreslí. Na místě konání se dozvědí téma, jejíž budou svou ilustraci věnovat a následují 2 hodiny surového art wrestlingu.

Existují dvě formy RAW-u, digitální, kdy se používají samozřejmě tablety a počítače, nebo analogová, při které je to všechno o fixech, tužkách či sprejích a právě RAW Analog Night zažijeme už v pátek, 29. 5. v pražském Footshopu. Wrestlovat budou skupiny Comic ve složení Viktor Svoboda, Klaudia Bulantová, Marek Kolář, Daniel Mihálik a skupina Doom of the Loom, do které patří Přemek Spěcháme, Artiom Pituşcan, Nikolas Petrlík a Jan Gruml.

Footshop byl dosud dějištěm zejména teniskově-orientovaných eventů, ale při sneakers to nekončí ani náhodou a právě tato divácky mimořádně atraktivní událost by tě do Footshopu měla přitáhnout. Určitě si koukni vše ohledně RAW na jejich webu (ZDE), přihlaš se na facebookový event (TADY) a nezapomeň dorazit už tento pátek, 29. května do Bubenské 1 do Footshopu o 20:00. Čeká Tě Chefparade foodtruck, Excelent a Red Bull.

 

Raw Art

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál