autor:

Kreativní táta vybarvuje na dlouhých cestách obrázky předkreslené jeho dětmi

kategorie:
Umění
publikováno:
počet komentářů:
0
Kreativní táta vybarvuje na dlouhých cestách obrázky předkreslené jeho dětmi

Pro každého otce je těžké trávit velkou část roku na cestách, daleko od svých dětí. Tatér Fred Giovannitti z Delaware si přál vymyslet nějaký koníček, který může s osmiletým synem Freddiem a šestiletou Sofie sdílet, i když je pryč z domova. Děti mu doma předkreslí obrázek, který on poté při dlouhých cestách letadlem a čekáních na letišti vybarvuje a vytváří téměř umělecká díla.

Fred vymyslel průmyslové zařízení určené k ochraně světových mořských ekosystémů a aby mohl za výzkum a výrobu tohoto zařízení zaplatit, cestuje každý měsíc na deset dní do Las Vegas, kde vlastní luxusní tetovací studio a má na těchto deset dní domluvené zákazníky. 

Skicák a pastelky má neustále s sebou a stala se z toho skvělá tradice, která alespoň trochu vynahrazuje čas, který se svými dětmi Fred nemůže trávit.

 

Kid´s Drawingss

Autor: Fred Giovannitti

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál