autor:

"Copylab": Když se klasické výtvarné umění potká ve vtipném balení s vysokou módou

kategorie:
Umění
publikováno:
počet komentářů:
0
"Copylab": Když se klasické výtvarné umění potká ve vtipném balení s vysokou módou

Chris Rellas je studentem vysoké školy a nyní se snaží na letní stáži u Nasty Gal.Pokud už vás Instagramy módních hvězd a hvězdiček nudí, stejně jako proklikávat mezi stovkami selfies, super zdravých jídel a nebo kabelek, nohou a bot s hashtagy #fromwhereistand, projděte si právě jeho účet s názvem CopyLab.

Umění se tu potkává s módou ve velmi zvláštním a vtipném balení, což okamžitě pochopíte, až si prohlédnete následující fotogalerii. Nestydatý konzumerismus tu dostává ještě o něco směšnější rozměr, když se např. Ježíš ohání Hermès kabelkou nebo poněkud odlišné modelky a modelové oblékají slavný rotvajlerovský svetr Givenchy nebo úžasné/otřesné tenisky Dior za tisíc dolarů.

Oceňujeme humor tohoto druhu, protože i když po něčem toužíte a máte pocit, že bez toho nejde žít, je to JEN móda. Vážně ;)

 

 

Autor: Chris Rellas

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál