autor:

Umělec David Shrigley vytváří jednoznačně nejlepší motivy pro tetování

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
2
Umělec David Shrigley vytváří jednoznačně nejlepší motivy pro tetování

David Shrigley je umělec, který žije a tvoří ve skotském Glasgow. Mimo dalších aktivit se pustil i do netrvalého tetování, ve kterém je natolik úspěšný, že mnoho lidí pod jeho ruce usedá, aniž by vědělo, co budou ve finále mít na paži, noze či na zádech nakresleno. Prostě to nechají na něm. Davidovi nechybí smysl pro humor a proto jsou jeho díla poněkud...jiná.  

Tiché mladé ženě vytetoval na paži "sex & drugs" a kolem kloubů "rock &  roll", na něčí nohu vytetoval slovo "ruka", k vidění jsou i šálky od čaje nebo orel, který vypadá spíš jako holub. Z toho vyplývá, že můžete odejít jak s roztomilým, tak vtipným, tak i naprosto bizardním motivem. A možná právě proto má tolik obdivovatelů. 

 

 

Davidovou prvotní vášní je ale umění - kresby, komiksy, sochy, animace. Přidáváme jednu ukázku a ať už v tom vidíte cokoli, on to pojmenoval "Labuť".

 

David Shrigley a ne zrovna obvyklé motivy tetování

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist