autor:

Tetování z kterého žasnete: Thomas Hooper a jeho umění

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
2
Tetování z kterého žasnete: Thomas Hooper a jeho umění

Thomas Hooper se narodil ve Spojeném království, ale nyní pracuje a tvoří v tetovacím studiu Saved Tattoo v newyorské čtvrti Brooklyn. V současné době je naprosto nemožné se k němu jakkoli objednat, protože jeho diář je plný na více než půl roku dopředu.

Ctí pravidlo, že tatér nikdy neumí všechno a měl by se neustále vzdělávat a usilovat o své zlepšení. Stejně jako zkoumat nové způsoby a techniky tetování. 

 

 

Inspiraci čerpá ze všeho co ho obklopuje, ale nejvíce z přírodních forem, geometrických vzorů, kosmologie a východních náboženských obrazů. To vše se snaží začlenit do složitých vzorů, které vypadají skvěle právě na velkých plochách jako jsou záda či hrudník.

 

 

Po prohlédnutí fotogalerie musí i zarytí odpůrci tetování uznat, že práce Thomase Hoopera patří mezi vrcholné formy výtvarného umění. 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

    • Co je na tom nuda. Koukni co nosej lidi kolem tebe za kérky! Bych se vsadil že ty máš na rameni draka, nebo čínskej nápis:D

        1   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist