autor:

Tetování od mistra, které hrdě nosí Cara Delevingne, David Beckham nebo Ellie Goulding

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
6
Tetování od mistra, které hrdě nosí Cara Delevingne, David Beckham nebo Ellie Goulding

Třiatřicetiletý tatér Dr. Woo, nadšený motorkář usídlený v Los Angeles, si nechal své první tetování udělat brzy - již v patnácti letech a byl to drak na noze. Nyní jich má 52 a pracuje společně s dalšími 8 umělci ve studiu Shamrock Social Club na Sunset Boulevard. Denně vytvoří něco mezi 5 až 11 obrázky.

Jedno ze svých nyní již mnoha tetování si u něho nechaly udělat i modelky Cara Delevingne, Jourdan Dunn a Erin Wasson nebo Ellie Goulding, Drake či Zoë Kravitz.

On osobně je zabookovaný na několik měsíců dopředu a hvězdám se u něho nedostává žádné zvláštní péče - což je možná právě ten důvod, proč si u něho celebrity podávají dveře.

V jeho současné práci mu každopádně pomáhá i to, že má vzdělání v hraní na klasické housle a proto mu nedělá problém pomalá, vytrvalá a extrémně detailní práce rukama.

 

Jeho Instagram sledujte TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


6 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist