autor:

Přemýšlíte o tetování na záda? Tady je inspirace od 14 skvělých tatérů

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
0
Přemýšlíte o tetování na záda? Tady je inspirace od 14 skvělých tatérů

Správné rozhodnutí, kam si chcete nechat umístit vaše nové tetování, je stejně důležité jako výběr samotného motivu, takže už při jeho vybírání byste měli mít dávno pečlivě rozmyšleno, kam ho chcete umístit a to by mělo odpovídat jeho rozměrům i složitosti.

Na těle existují partie, které jsou i pro sebezkušenějšího tatéra obtížné a těžko dosažitelné a tak detailní práce jakou tetování je, by nemusela dopadnout 100%. Tetování na záda každopádně patří mezi ta, kde se tatérům pracuje pohodlně a v rámci možností lze i bez větších potíží vydržet nehnutě ve stejné poloze.

Styly se pochopitelně u každého tatéra liší a pokud o nějakém tom permanentním zkrášlení uvažujete, zde je skromná selekce čtrnácti umělců, kteří už něčí záda v minulosti ozdobili. Po kliknutí na fotku nebo jméno tatéra přejdete do článku, který je právě jemu a jeho práci věnován.

Na podobný výběr těch nejhezčích tetování na ruku se můžete podívat TADY.

 

Marta Lipinski

 

Sasha Unisex

 

Miso

 

Chaim Machlev

 

Kizün

 

Aleksey Platunov

 

Seoeon

 

Expanded Eye

 

Kamil Mokot

 

Niki Norberg

 

Guille Ryan

 

Brunella Simoes

 

Kamil Czapiga

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál