autor:

Nejhezčí tetování od švédského tatéra Niki Norberga

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejhezčí tetování od švédského tatéra Niki Norberga

Niki Norberg je tatér ze švédského Göteborgu, který začal svoji úspěšnou uměleckou kariéru v roce 2001 a nyní má obrovské množství klientů i fanoušků. Za svou základnu považuje studio Wicked Tattoo a v Göteborgu dokonce pořádá festival (Göteborg International Ink Festival).

Sám říká, že dokáže splnit téměř všechna přání, ale nejraději (a nejlépe) dělá realistické portréty, které jsou naprosto výjimečné svou detailností.

Další náhled do práce skvělých tatérů najdete tady: Stanislava Panchuk (Miso), Amanda Wachob, Chaim Machlev, Sasha Unisex, Marta Lipinski, Expanded Eye, Kizun, Dr. Woo, Diano Katsko, Axel Ejsmont, Matik, Seoeon, duo Koepfen, Kamil Czapiga, Guille Ryan, Kamil Mokot, Aleksey Platunov, Valentin Hirsch, Andrey Svetov, Tania Catclaw, Lea Nahon, Carole Deutsch, David Shrigley.

 

Autor: Niki Norberg

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál