autor:

Nejhezčí tetování od brazilské tatérky Brunelly Simões

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejhezčí tetování od brazilské tatérky Brunelly Simões

Někteří lidé upřednostňují velké tetování, jiní dávají přednost menším a "diskrétnějším" motivům a to především poprvé, kdy si otestují svůj práh bolesti a pomalu tak vkročí do světa, kde jednou je málo a dvakrát také.

Umělců, kteří se specializující na minimalistická tetování s velmi tenkými obrysy, velmi málo odstíny/barvami, které jsou sice jednoduché, ale elegantní a poetické, je čím dál více a patří mezi ně Brazilka Brunella Simões, jejíž práci si můžete prohlédnout v následující fotogalerii.

Další náhled do práce skvělých tatérů najdete tady: Stanislava Panchuk (Miso), Amanda Wachob, Chaim Machlev, Sasha Unisex, Marta Lipinski, Expanded Eye, Kizun, Dr. Woo, Niki Norberg, Diano Katsko, Axel Ejsmont, Matik, Seoeon, duo Koepfen, Kamil Czapiga, Guille Ryan, Kamil Mokot, Aleksey Platunov, Valentin Hirsch, Andrey Svetov, Tania Catclaw, Lea Nahon, Carole Deutsch, David Shrigley.

 

Autor: Brunella Simões

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál