autor:

Fotogalerie tetování od amerického tatéra Keitha McCurdyho aka Bang Bang

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
0
Fotogalerie tetování od amerického tatéra Keitha McCurdyho aka Bang Bang

Osmadvacetiletý Keith McCury aka Bang Bang Tattoos je americký tatér, který v současné době působí ve svém newyorském studiu a vzestup jeho kariéry, kdy jsou nyní jeho klienty např. Rihanna, Cara Delevingne, Katy Perry nebo Justin Bieber, si sám nedokáže zpětně realisticky vysvětlit. Pokaždé, když dokončí tetování nějaké celebrity, požádá je, aby na oplátku vytetovali něco ony jemu. Vysněným zákazníkem by prý byl Barack Obama.

Další náhled do práce skvělých tatérů najdete tady: Stanislava Panchuk (Miso), Amanda Wachob, Chaim Machlev, Sasha Unisex, Marta Lipinski, Expanded Eye, Kizun, Dr. Woo, Niki Norberg, Diano Katsko, Axel Ejsmont, Matik, Seoeon, duo Koepfen, Kamil Czapiga, Guille Ryan, Kamil Mokot, Aleksey Platunov, Valentin Hirsch, Andrey Svetov, Tania Catclaw, Lea Nahon, Carole Deutsch, David Shrigley.

 

Autor: Bang Bang Tattoos

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál