autor:

Dvojité portréty lidí, jejichž tělo zdobí výrazná a na první pohled neviditelná tetování

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
0
Dvojité portréty lidí, jejichž tělo zdobí výrazná a na první pohled neviditelná tetování

Spencer Kovats z kanadského Vancouveru nafotil sérii dvojitých portrétů, které by možná samy o sobě nebyly až tak zajímavé, ale pokud je dáte bok po boku a uvědomíte si, že jde stále o jednu a tu samou osobu, začínají dávat smysl.

Požádal lidi s výrazným tetováním, aby mu zapózovali s oblečením a bez něho a ukázali tak permanentní zdobení jejich těla v plné kráse. Že byste u některých dobrovolníků z následující fotogalerie vůbec neočekávali, že mají jakékoli tetování a oni mají ozdobená např. celá záda? My také ne :)

Kovats byl jedním z jedenácti fotografů zahrnutých v projektu "The Tattoo Project", kde se odhalili desítky potetovaných lidí a vznikly tak tisíce portrétů. Všech jedenáct fotografů chtělo prozkoumat osobnost a totožnost těchto lidí prostřednictvím toho, co si vybrali, že bude jejich tělo navždy zdobit.

 

Fotografie: Spencer Kovats

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál