autor:

6 současných hvězd mužského modelingu, za jejichž úspěch může (nejen) tetování

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
0
6 současných hvězd mužského modelingu, za jejichž úspěch může (nejen) tetování

Někdo tetování zatracuje, někdo tvrdí, že je jako droga, kterou jednou zkusíte a nemůžete přestat. Mezi druhou skupinu se rozhodně dá počítat následujících 6 hvězd světového mužského modelingu, jejichž práce a možná i úspěch je přímo závislý na jejich (i tak dokonalém) ozdobeném těle. 

Na nádherný společný editorial s Rickim, Danielem, Jimmym a Samem se podívejte TADY

 

1. Daniel Bamdad

Daniel je 186 cm vysoký dvaadvacetiletý profesionální tanečník, choreograf a model z německého Hamburku, který pod tetovací jehlou strávil již více než 100h. Otevíral např. prestižní přehlídku Vivienne Westwood a ve světě potetovaného modelingu patří mezi naprostou špičku. V přiloženém videu s malým interview zjistíte, že i na první pohled drsně vypadající muž může mít velmi jemný hlas... ;)

 

 

VIDEO

Instagram Daniela Bamdada

 

2. Jimmy Q (James Edward Quaintance)

Jimmy je profesionální skateboardista, tatér a model z kalifornské Venice Beach, který se jednoho dne rozhodl, že chce žít v Londýně a cesta skrze modeling se mu jevila jako ta nejjednodušší. Rozeslal svoje fotky do několika londýnských modelingových agentur a jako první mu odpověděl Select Model Management. 

 

 

VIDEO

Instagram Jimmyho Q

 

3. Ricki Hall

Šestadvacetiletý model na plný úvazek, Angličan Ricki Hall, byl modelingovým scoutem objeven při procházce Londýnem, (když v té době pomáhal svému otci v jeho prodejně motorek) a agentura Nevs Model Agency s ním okamžitě podepsala smlouvu. Díky dlouhým vousům a úctyhodným 122 tetováním je naprosto nepřehlédnutelný, což si myslí i jeho početná fanouškovská základna, která na Instagramu čítá téměř 200 tisíc a na Facebooku téměř 110 tisíc lidí (= žen). 

 

 

VIDEO

Instagram Rickiho Halla

 

4. Dawid Auguscik

Třiadvacetiletý a 187 cm vysoký Dawid pochází z polského Krakowa a byl objeven na internetu v roce 2009. Tomu následoval rychlý přesun do Milána a práce pro značky jako Marc Jacobs, Marni, Diesel nebo Toni & Guy.

 

 

VIDEO

Dawidova oficiální FB stránka

 

5. Stephen James


Stephen James ze západního Londýna byl objeven při návštěvě Barcelony a je podepsán pod agenturou Elite Barcelona ( v Londýně u Supa Model Management). Modelingu se věnuje teprve od konce roku 2012 a do té doby se profesionálně věnoval fotbalu. Své první tetování si nechal udělat v pouhých čtrnácti letech a dohromady už strávil pod tetovací jehlou přes 120 hodin. Přes celá záda má obrovskou lebku a různé části těla mu zdobí detailní portréty např. Jejího Veličenstva britské královny Alžběty nebo hollywoodských hvězd. 

 

 

VIDEO

Stephenův Instagram

 

6. Sam Thompson

Sam Thompson je mladý, 185 cm vysoký model zapsaný pod agenturou Models 1. Pracoval pro Levi´s, Christian Lacroix či Asos.

 

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál