autor:

6 nejlepších motivů tetování v mužském modelingu

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
1
6 nejlepších motivů tetování v mužském modelingu

Někdo tetování zatracuje, někdo tvrdí, že je jako droga, kterou jednou zkusíte a nemůžete přestat. Mezi druhou skupinu se rozhodně dá počítat následujících 6 hvězd světového mužského modelingu, jejichž práce a možná i úspěch je přímo závislý na jejich (i tak dokonalém) ozdobeném těle. 

Na někom prostě tetování vypadá skvěle...

Na 1. díl, ve kterém najdete fotografie Daniela Bamdada, Jimmyho Q, Ricki Halla, Davida Auguscika, Sama Thompsona a Stephena Jamese, se podívejte TADY.

 

1. Cole Mohr

Cole je americký model z texaského Houstonu a jeho tělo zdobí tetování od takových, která vypadají jako kdyby mu je udělalo tříleté dítě, až po ty umělečtější. Právě proto je ale Cole náš oblíbenec. Nedělá z ničeho vědu, je neustále "cool" a mejdany s ním rád tráví i Terry Richardson, takže o zábavu s ním nouze nejspíš také nebude ;)

Cole se objevil také v miniseriálu Model Files, který pro jeho ironii, vtip a skvěle mířený sarkasmus na poli světové módy vřele doporučujeme. Začněte od prvního dílu a pochopíte, proč ho doporučujeme ;)

 

 

VIDEO

 

2. Bradley Soileau

Model z amerického new Orleans a pokud se vám zdá povědomý, ano, je to ten z videoklipu Lany Del Rey k písni "Born to Die".

 

Bradleyho Instagram sledujte ZDE

 

VIDEO

 

3. Josh Beech

Josh je z jižního Londýna a byl scoutkou objeven na festivalu v londýnském Shoreditch v roce 2007. Svůj život ale dělí mezi hudbu a modeling a je frontmanem ve skupině Snish. Jeho první modelingový práce byla rovnou pro Burberry...

 

Joshův Instagram můžete sledovat ZDE

 

VIDEO

 

4. Dustin Kime

Model i herec s výrazným tetováním na hrudníku, který říká: "Never Follow"...

 

Dustinův Instagram sledujte ZDE

VIDEO

 

4. Jonathan Kroppmann

Model a zpěvák v několika hardcorových kapelách, který se sám naučil hrát na kytaru. A právě díky nepřítomnosti učitele si vytvořil několik zlozvyků, ze kterých se nyní stala jeho poznávací znamení.

 

 

VIDEO

 

6. Ash Stymest

Ash je třiadvacetiletý Brit, kterého si krátce po zapsání se u agentury Models 1 všiml Hedi Slimane a jím focené snímky se dostaly až na obálku historicky prvního vydání japonského Vogue Hommes.

 

Ashův Instagram můžete sledovat TADY

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist