autor:

"Dots to Lines": Berlínské studio tatéra Chaima Machleva a jeho dokonale symetrická tetování

kategorie:
Tetování
publikováno:
počet komentářů:
0
"Dots to Lines": Berlínské studio tatéra Chaima Machleva a jeho dokonale symetrická tetování

Chaim Machlev je tatér původem z Izraele, který nyní působí zejména ve svém berlínském studiu Dots to Lines a občas i hostuje ve studiích v Barceloně a švýcarském Curychu. Čekací doba je až 1 rok a vzhledem k např. 120 tisícům fanoušků na své facebookové fan page není divu, že je o jeho ruce velký zájem.

Své první tetování si nechal udělat poměrně pozdě, když mu bylo 29 let, a až tehdy se začal o toto náročné umění zajímat a učit se ho. Jeho geometrická tetování se vyznačují dokonalou symetrií, většinou pouze černou barvou a jsou kombinací teček a čar (odtud i název Dots to Lines).

Jeho styl není pro každého, protože příběh k motivu, který jasně zobrazuje nějakou vaši vzpomínku se vypráví o něco snadněji než čáry a oblouky od zad až po hrudník, ale své fanoušky Machlev rozhodně má.

 

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál