autor:

Tom Ford a Karl Lagerfeld, reklamní kampaně talentovaných pánů

kategorie:
Reklama
publikováno:
počet komentářů:
0
Tom Ford a Karl Lagerfeld, reklamní kampaně talentovaných pánů

Reklamou jsme bombardováni snad již všude, útočí na nás z každého rádia, televize, časopisu, nebo veřejné plochy určené k tomuto účelu. Ale jsou i takové reklamní kampaně, které zaujmou a vyčnívají něčím nad ostatními. V módním průmyslu to není jinak, a tak se podívejte na dalo by se říct klasické podání reklamy od Toma Forda, který si s nahotou rozumí už pár let. Oblíbená vůně Neroli Portofino dostala svojí řadu "koupelnové" kosmetiky, a v reklamní kampani pózují nazí brazilští modelové Mariana Braga a Max Motta.

Tom Ford Neroli Portofino

Tom Ford Neroli PortofinoTom Ford Neroli Portofino 2Mariana Braga a model Max Motta

Zaujala vás tato kampaň? Přečtěte si o více o kampaních, pod kterými je podepsaný Tom Ford.

 

baptiste


Baptiste Giabiconi

Dalším pánem na holení je všeuměl Karl Lagerfeld, tentokrát však ne jako fotograf módního editorialu, ani jako tvůrce nové kolekce Chanel, nebo vlastní značky nosící jméno po svém tvůrci. Ba ani jako postavička na lahvičce Coca Coly, ale jako režisér nové reklamy na zmrzlinu Magnum. V této reklamě samozřejmě nemůže chybět jeho můza Baptiste Giabiconi, který si v reklamě zahrál dvojroli jako "model" a fotograf. Požadavek u této reklamy byl vytvořit něco, co nebude "příliš sexuální". Podívejte se na výsledek Karlova snažení níže a nechte se unést pohledem na "Lagerfeldovu" zmrzlinu.

Zmrzlina Magnum by Karl Lagerfeld

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál