autor:

Stresstest- virální video od Nivea

kategorie:
Reklama
publikováno:
počet komentářů:
0
Stresstest- virální video od Nivea

 

Představte si, že někam cestujete a čekáte na letišti, až bude váš let připraven k odbavení. Máte dost času a tak se rozlížíte kolem. Vidíte muže sedícího naproti vám, jak si čte noviny, a v tom vás zaujme jejich titulní strana, se zprávou o hledaném zločinci. Doprovází ho barevná fotografie, na které... jste vy! V tom zazní bezpečnostní hlášení v letištním rozhlase o hledané osobě, která měří stejně jako vy, má stejné vlasy a dokonce i oblečení. A aby toho nebylo málo, na televizních obrazovkách přináší moderátor nejnovější zprávy o hledaném zločinci- i s vaší fotkou.

Tento poněkud krutý žert si tvůrci tohoto videa připravili na cestující na německém letišti, kvůli jediné věci- aby zpropagovali deodorant. Jde o klasické virální video, nejen tím, že se šíří internetem jako vlna a nasbíralo už miliony zhlédnutí, ale také svým účelem- nebylo natočené z jiného důvodu, než aby se jím stalo. Virální videa jsou již nějakou dobu trendem dneška a proto vám ty nejzábavnější čas od času přineseme.

THE STRESSTEST- NIVEA DEO

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál