autor:

Reklamní kampaň nabádá muže ke zkrocení (jejich vousů)

kategorie:
Reklama
publikováno:
počet komentářů:
0
Reklamní kampaň nabádá muže ke zkrocení (jejich vousů)

Reklam na holicí strojky a žiletky už jsme viděli v televizi i v tisku mnoho. Zápletka typu, že krásný muž oděn pouze v ručníku je po oholení ještě krásnější, není nic objevného a s tím se rozhodla něco udělat novozélandská značka Schick. Pro svou nejnovější letní reklamní kampaň oslovila studio Y&R New Zealand a studio Electric Art a společně vymysleli kampaň s názvem "Free Your Skin" (tedy Osvoboď svou tvář).

Na fotografiích jsou tři muži s doslova zvířecími vousy a pointou je, že i takové, ze kterých máte pocit, že to prostě musí být minimálně drápy fretky, se lze zbavit nejlépe a nejjednodušeji pomocí jejich výrobku. Přichází přece léto a ten kousek hipstera, který oholením zmizí, můžete nahradit třeba tím, že nebudete jezdit autem, ale na kole (viz ZDE) ;)

 

Fotografie: Troy Goodall a Stephen Stewart

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál