autor:

Honest Slogans: Pravdivé slogany o značkách, které svět (ne)potřebuje - 2.díl

kategorie:
Reklama
publikováno:
počet komentářů:
0
Honest Slogans: Pravdivé slogany o značkách, které svět (ne)potřebuje - 2.díl

V prvním díle článku "Honest Slogans" (ZDE) už jsme vám říkali o tom, jak obrovské firmy utrácejí závratně velké sumy na reklamních kampaních, aby z často obyčejného výrobku udělali ten, po kterém v obchodě sáhnete.

Pak ale přijde Clif Dickens a udělá něco zcela opačného. K logům přidá pravdivý, ironický, vtipný a velmi upřímný slogan, po jehož přečtení si řeknete: "Ha, přesně tak to je!" Slogany jsou sice anglicky, ale věříme, že překlad nepotřebují ;)

Z podobného soudku je i TENTO článek (Známé reklamní slogany umístěné na obalu kondomů dostávají okamžitě nový rozměr) a TENTO článek (Produkty známých značek jak jste je ještě neviděli).

 

Autor: Clif Dickens

Obrovské firmy utrácejí závratně velké sumy na reklamních kampaních, aby z často obyčejného výrobku udělali ten, po kterém v obchodě sáhnete. Pak ale přijde Clif Dickens a udělá něco zcela opačného. K logům přidá pravdivý a velmi upřímný slogan, po jehož přečtení si řeknete: "Ha, přesně tak to je!" Slogany jsou sice anglicky, ale věříme, že překlad nepotřebují ;)

Z podobného soudku je i TENTO článek ( Známé reklamní slogany umístěné na obalu kondomů dostávají okamžitě nový rozměr) a TENTO článek ( Produkty známých značek jak jste je ještě neviděli).

- See more at: http://www.worn.cz/umeni-kultura/reklama/honest-slogans-pravdive-slogany-o-znackach-ktere-svet-ne-potrebuje/#sthash.Tzh02kbz.dpuf

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál