autor:

Převrácený Gap store ve Vancouveru

kategorie:
Reklama
publikováno:
počet komentářů:
1
Převrácený Gap store ve Vancouveru
Někdy se stává, že se zoufale snažíte za každou cenu zaujmout. Pokud jsou navíc objektem vašeho snažení potenciální zákazníci, jste připraveni vylézt, samozřejmě v přeneseném smyslu, z kůže ven, otočit sebe i svět kolem naruby a postavit jej z nohou na hlavu.

převrácení Gap Storu na Robson Street

gap store

Před několika měsíci se majitelé butiku GAP na Robson street ve Vancouveru skutečně rozhodli obrátit. Upoutali zákazníky k nové kolekci s názvem Sprize tímto způsobem a vše obrátili vzhůru nohama. Zaměstnanci butiku během jediné noci změnili „úhel pohledu“ v celém obchodě. Vše se dělo v souladu s heslem, pod kterým byla kolekce propagována: „Shopping turned on it´s head“, tj. „Shopping se převrátil na hlavu“. Nad vchodem do obchodu vítal zákazníky převrácený logotyp. Uvnitř visely na stěnách převrácené fotografie a návštěvníky chodili kolem převrácených figurín a prodejních pultů. Ušetřena nezůstala auta zaparkovaná před obchodem a dokonce ani nedaleký stánek, kde se dříve prodávaly hot dogy. V zájmu pohodlí kupujících, kteří by jinak museli nějak vyšplhat na strop, zůstaly stojany s oblečením ve standardní poloze.

gap store 001

gap store 002

gap store 003

gap store 004

gap store 005

gap store 006

gap store 007

gap store 008

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist