autor:

Terasa, káva a čerstvý Londýn

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Terasa, káva a čerstvý Londýn

Terasa, káva a čerstvý Londýn h

sediva-cara

Konec léta bývá v Londýně příjemný. Počasí už dostává rozum a nepokouší se turisty přesvědčovat, že jsou tu slunečné dny běžné jako ryba s hranolky. Rána jsou už chladná, ale stále je v nich cítit letní svěžest.

Ranní probuzení bylo jako úder tvárnicí a tak jsem ho šel rozpustit v kofeinu. Přišel jsem do kuchyně a do očí mě píchlo slunce. Ulice byla ještě v chladném stínu, ale do mých oken už svítilo. Kdybych nemusel mžourat, určitě bych ocenil jeho hřejivé paprsky s úsměvem. Ucítil jsem čerstvě umletou kávu a začínal se s ránem smiřovat.

Přišel jsem k oknu a rozhlédl se po celé ulici. Zatáhl jsem a otevřel celou terasu. Do bytu vstoupilo londýnské ráno a já si vzal svou kávu a usadil se do křesla. Moje optimistické já se začalo probouzet.

♦♦♦

Studio Dive Architects realizovalo projekt městského bytu v Soho, který si díky malému prostoru žádal kreativní přístup. Jeho hlavním prvkem je zasklená terasa, poskytující fantastický výhled a vzdušnost. Velmi snadno lze stěny zasunout do zdi a vrátit jí tak její funkci. Soho je jednou z hlavních městských částí Londýna. Jeho severozápadní hranici tvoří známé ulice Regent Street a Oxford Street. Nachází se zde skutečně rozmanitá zástavba městských bytových domů, pro Londýn tak typických.

sediva-cara

Soho Apartment
design: Dive Architects
lokalita: SOHO, Londýn
velikost: 65 m²

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál