autor:

Skvěle navržený a zrekonstruovaný pařížský byt mladé rodiny o výměře 70 m²

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Skvěle navržený a zrekonstruovaný pařížský byt mladé rodiny o výměře 70 m²

Francouzské architektonické studio Septembre Architecture bylo založeno v roce 2010, sídlí v Paříži a jeho tým je jako opravdová tvůrčí bomba. (prohlédněte si např. TENTO pařížský byt) Specializují se na design interiérů a architektury a do svých projektů se snaží vnést myšlenky, postřehy a zkušenosti jak ze života v Paříži, tak v zahraničí.

Tento pařížský byt pojmenovaný "Blank" je nádherný především svým minimalistickým a čistým designem a ideálním prostorem pro moderní francouzskou rodinu. Rekonstrukce 70 m² v 19. pařížském obvodu proběhla tak, že se odstranili veškeré příčky a vytvořil se tak větší obývací prostor s otevřenou kuchyní. Světlé dřevo s pastelovou tyrkysovou vypadá podle nás také skvěle :)

V Paříži se to krásnými a stylovými byty jen hemží a zde je několik našich favoritů: TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY nebo TADY.

 

 

Fotografie: David Foessel

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál