autor:

Rezidence Ridge Road poblíž australského Melbourne

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Rezidence Ridge Road poblíž australského Melbourne

Venkovské sídlo poblíž australského Melbourne navrhl tým architektů ze Studia Four. Stavba se nachází v areálu golfového hřiště a svažitý strmý svah byl napřed výzvou, poté zásadním prvkem celého projektu a terasa je tak o něco níže než základy domu. 

Celý exteriér je pokryt černým dřevem a obrovskými skleněnými stěnami, aby se maximalizovala možnost pro přírodní světlo proniknout dovnitř. Tmavé tónování bylo užito pro zachování soukromí a také se v nich odráží okolní krajina. Ta se ostatně se stavbou skvěle doplňuje a nic ji výrazně nenarušuje. Betonové podlahy a poměrně tlusté stěny udržují uvnitř teplo. Architektonické studi se podle svých slov snažilo "vytvořit kvalitní prostor, ve kterém se cítíte bezpečně a pohodlně", což se jistě povedlo.   

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál