autor:

Luxusní bydlení: Villa Amanzi v Thajsku

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Luxusní bydlení: Villa Amanzi v Thajsku

Villa Amanzi hl

sediva-cara

Thajsko je v mnoha směrech určitě výjimečná země, a to nemluvím jen o laciné lásce a drogách. Strhující krajina, lidé a skvělé jídlo - to vše tato země nabízí svým návštěvníkům. Zažít turistiku na trochu jiné úrovni však můžete v pohádkové nemovitosti Villa Amanzi, nacházející se na ostrově Phuket v jihozápadním Thajsku. Soukromá vila, která disponuje servisem luxusního hotelu - to vše na více než neskutečných 500m ². Tento opravdu velkorysý prostor nabízí 6 ložnic a 6 koupelen, kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Původně vystavěna v roce 2009 jako prázdninový resort pro manželský pár žijící v Hongkongu, dnes však dostupný (téměř) každému. Villa Amanzi se nachází v oblasti nazvané "Millionaire's Mile", v zálivu, kde se najdeme kolem 10 dalších luxusních nemovitostí a pohádkové pláže.

Cílem majitelů Villa Amanzi je nabídnout návštěvníkům zážitek přímo až "nebeský". Ale upřímně, pro nás, co jsme většinu letních dovolených strávili v Chorvatsku, by byl tento zážitek asi fatální.

sediva-cara

Villa Amanzi
architektura/design: Original Vision Ltd. (Adrian McCarroll, Waiman Cheung, Jamie Jamieson)
fotografie: Marc Gerritsen
lokalita: Kamala beach, Phuket, Thajsko

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál