autor:

Londýnský Notting Hill skrývá perlu v podobě loftu přestavěného z viktoriánského kostela

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Londýnský Notting Hill skrývá perlu v podobě loftu přestavěného z viktoriánského kostela

V jedné z nejkrásnějších londýnských čtvrtí, Notting Hill, proběhla v nedávné době přestavba viktoriánského kostela Westbourne Church na dvoupatrový loft. O projekt i design interiéru se postaralo studio DOS Architects. Stavební konverze jsou v současné době velmi populární a vždy je zajímavé sledovat vývoj takového procesu. Rekonstrukce probíhala zejména v horních dvou patrech o celkové ploše 400 čtverečních metrů a které jsou propojeny netradičním skleněným schodištěm.

Růžová a fialová barva přidávají kontrast ke zbytku vybavení v bílé barvě. Kombinace odvážného designu a nejmodernějších technologií vyvolává otázku, zda se stále nacházíme v bývalém kostele. Odpověď je ano, protože několik tradičním viktoriánských prvků bylo zachováno a perfektně do celkového konceptu zapadají.

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál