autor:

Loft s elegantním interiérem i chytře řešeným úložným prostorem i v newyorském Brooklynu

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Loft s elegantním interiérem i chytře řešeným úložným prostorem i v newyorském Brooklynu

Brooklynský "Doehler loft" se nachází v budově z roku 1913, jež byla v minulosti slévárnou a poprvé prošla rekonstrukcí v průběhu 80. let. V té době nebyl industriálně-elegantní styl tak populární jako dnes a developer se bohužel rozhodl skrýt všechny originálními detaily z původní struktury budovy.

Studio SABO Project se na projektu další rekonstrukce podílelo v loňském roce a první, o čem byli přesvědčeni bylo, že se pokusí obnovit právě  to zmiňované původní a staré kouzlo prostoru a vymyslí nové moderní prvky, které by mohly skvěle doplňovat ty staré.

Majiteli loftu o výměře 123 metrů čtverečních je mladá rodina se dvěma dětmi, která nejdříve požádala studio SABO Project pouze o renovaci koupelny. Při společných schůzkách si ale natolik "sedli", že se rozhodli pro kompletní renovaci prostoru a výsledek si můžete prohlédnout v následující fotogalerii.

Podobně chytře řešený newyorský loft na Manhattanu si můžete prohlédnout TADY.

 

 

Fotografie: SABO Project

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál