autor:

Loft Cube: Přenosné luxusní apartmá, nyní na střeše hotelu Daniel v rakouském Grazu

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Loft Cube: Přenosné luxusní apartmá, nyní na střeše hotelu Daniel v rakouském Grazu

Německé Studio Aisslinger před několika dny představilo svou instalaci jménem "Loft Cube" přímo na střeše ikonického hotelu Daniel v rakouském Grazu. Takový malý, ale znatelný přírůstek v podobě luxusního apartmá s nejen nádherným interiérem a soukromím,  ale i ohromujícím 360-ti stupňovým výhledem na všechny dominanty města.

Co dělá Loft Cube fascinující je fakt, že úspěšně mísí dva architektonické trendy a přitom zůstává atraktivní i zajímavý. Je zde využito dnes populárního konceptu montovaných staveb, které lze snadno instalovat, jsou lehké a obvykle i nákladově přístupné. A tak je můžete "položit" klidně i na střechu nějaké vysoké budovy. Uvnitř je pak minimalistický ráj čistých linií a hladkých povrchů se správným množstvím pečlivě vybraného nábytku.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál