autor:

Krásný byt s ponechanými původními stavebními prvky v barcelonské čtvrti Les Corts

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Krásný byt s ponechanými původními stavebními prvky v barcelonské čtvrti Les Corts

Architektonické studio Sergi Pons Architects dostalo za úkol navrhnout projekt rekonstrukce bytu v barcelonské čtvrti Les Corts pro dámu, která zde hodlá žít se dvěmi svými kočkami. Proto netřeba mnoha pokojů, ale spíše jednoho velkého otevřeného prostoru, který bude příjemný jak pro majitelku, tak její mazlíčky.

Studio Sergi Pons se rozhodlo vystavovat některé původní prvky na odiv než se jich složitě zbavovat. Kamenné zdi a dřevěné trámy tak zdobí tento nádherný barcelonský byt a propůjčují mu půvab dob minulých s moderním twistem.

Další krásné barcelonské byty si můžete prohlédnout zde: překrásný loft (TADY), modro-žlutý byt (TADY), byt přímo na Plaza Catalunya (TADY), byt s terasou (TADY), loft inspirovaný newyorským stylem (TADY), byt ve čtvrti Eixample (TADY), tradiční + moderní byt (TADY) nebo krásný a prostorný loft (TADY).

 

Fotografie: Adria Goula

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál