autor:

Inspirace: Stylový japonský byt milovnice módy s jedním netradičním a zajímavým detailem

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Stylový japonský byt milovnice módy s jedním netradičním a zajímavým detailem

Tento stylový betonový skvost se nachází v japonském městě Nagoya a vzhled jeho 114 čtverečních metrů navrhlo pro milovnici módy studio Air House Design Office.  

Když říkáme "milovnici módy", myslíme tím paní, která jakmile si koupí něco nového na sebe, vyžaduje zavěšení těchto kousků někde, kde jsou perfektně na očích. Pro takové vizuální uspokojení vždy, když projdete okolo, vymyslela architektka chodbu po jejíž jedné stěně je uzavíratelný prostor chráněný sklem, kam své oblečení může vystavit a kochat se jím.

Kuchyně a obývací pokoj jsou jeden velký otevřený a propojený prostor a podlahy, stěny i stropy byly ponechány v syrovém betonovém stavu. Jak už jste si určitě stačili všimnout, to se nám moc líbí a tento japonský byt není žádnou výjimkou ;)

 

Fotografie: Toshiyuki Yano

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál