autor:

Inspirace: Střídmá a elegantní souhra různých materiálů v řeckém loftu

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Střídmá a elegantní souhra různých materiálů v řeckém loftu

S mottem: "Méně je více" naprosto souhlasíme. Ale v případě tohoto řeckého loftu snad ani to "více" nepůsobí nijak rušivě. Byl navržen athénským studiem Esé a je zařízen v neutrálních, monochromatických barvách. Tmavší interiér pravděpodobně přináší alespoň trochu ochlazení v parných řeckých létech.

Zachovaný industriální vzhled nijak neohrožuje jeho pohodlí a samozřejmostí jsou betonové zdi ponechané bez jakýchkoli zásahů a stropy z dřevěných trámů. Podlaha je kombinací dřevěných prken v části obývací/odpočívací a betonová-leštěná v části kuchyňské, která je hojně využívaná. 

V tomto loftu se odehrává bohatá souhra materiálů i struktur a elementy japonského designu jen dokazují, že pokud se mixuje střídmě, mohou i zdánlivě neslučitelné prvky působit nakonec skvěle sehraně. 

 

Fotografie: Ioanna Roufoupoulo

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál