autor:

Inspirace: Perfektně funkčních a skvěle rozvržených 75 m² v australském Melbourne

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Perfektně funkčních a skvěle rozvržených 75 m² v australském Melbourne

Funkční, akorát prostorný (75 metrů čtverečních) byt, kde nic nechybí a nic nepřebývá, je melbournský byt kreativních a talentovaných designérů Dany a Paula. Bydlení v malém bytě má určitě několik nevýhod a je potřeba něco z pohodlí větších rozměrů obětovat, ale zase na druhou stranu máte byt rychle uklizený a ušetřený čas můžete trávit kvalitněji a smysluplněji než mytím devatenáctého okna.

Dana a Paul se stali majiteli tohoto bytu před třemi lety a za tu dobu prošel velkou proměnou. Při rekonstrukci byl kladen důraz na světlo a skvělého výsledku bylo dosaženo hlavně díky velkým oknům na třech ze čtyř stěn bytu.

Melbourne má také ideální infrastrukturu pro cyklisty, takže oba jsou majitelé kol namísto aut a všude se dostávají za pomoci právě jich.

 

 

Fotografie: Sean Fennessy

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál