autor:

Inspirace: Pařížský loft v industriálním stylu s nejen fenomenální terasou

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Pařížský loft v industriálním stylu s nejen fenomenální terasou

Tento elegantní loft v industriálním stylu je pravděpodobně snem mnoha z nás, kteří si už mnoho let představují, jaké musí být bydlet v Paříži, navíc v loftu s vysokými stropy, dřevěnými sloupy, otevřeným prostorem a okny, která pustí dovnitř tolik přírodního světla, kolik jen francouzská metropole ten den nabídne.

Loft navrhlo studio Leoterio Berellini Architecte a vneslo tak nový život do starého střediska knihtisku a naší nejoblíbenější částí tohoto loftu je koupelna, ze které vyjdete přímo na prostornou terasu porostlou spoustou zeleně (kde číst si tak dlouho odkládanou knihu za pozdních letních večerů nezní jako ten nejhorší program...)

Pokud jste byli vždy okouzleni Paříží a sníte o bydlení právě v tomto městě, prohlédněte si i tyto krásné byty: pařížský byt za téměř 9 milionů Euro (TADY), další pařížský loft (TADY), Mini-byt o 16 čtverečních metrech  (TADY), pařížský byt Josepha Diranda (TADY), pařížský byt s výjimečným detailem stínovaných stěn (TADY), Renovace s pařížským vkusem (TADY).

 

Fotografie: Jean-Marc Palisse, Michel Denance

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál