autor:

Inspirace: Pařížský byt s výjimečným detailem bílého stínování

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Pařížský byt s výjimečným detailem bílého stínování

Designér Ramy Fischler (RF Studio) nedávno dokončil projekt renovace mezonetového bytu v památkovým ústavem chráněné budově na pařížském náměstí Place de Colombie. Fischlerova rafinovaná transformace kombinuje tradiční prvky s pokrokovými a velmi současnými konstrukčními zásahy. Vytváří tak neobyčejný a vícevrstvý interiér, který oslavuje historii bytu a jeho originální a původní estetiku, je však také ale pevně zakořeněn do současnosti. 

Nejdramatčtější efekt zcela jasně vytváří ruční stínování bílou barvou, které bylo použito na dřevěných plochách v obývacím pokoji a jídelně. Tento projekt zcela jasně ukazuje experimentální a tvůrčí povahu Fischlerovy práce.

Proces tvorby popisuje Ramy Fischler takto: "Navrhování interiéru je pro mě jako vést výzkum v laboratoři, během kterého neustále přicházíte na nové informace, poznatky a zkušenosti. Pokud jsou perfektně poskládány k sobě, tvoří nakonec pozoruhodné dílo, které by nevzniklo nebýt perfektně fungující kooperace mezi lidmi podílejícími se na projektu". 

 

Fotografie: Paul Graves

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál