autor:

Inspirace: Nenápadně luxusní hongkongský hotel The Upper House

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Nenápadně luxusní hongkongský hotel The Upper House

The Upper House hotel v Hong Kongu patří do prestižní skupiny Swire Hotels a je situován v komplexu Pacific Place. Od roku 2009, kdy byl otevřen, posbíral mnoho cen za design. Zaslouženě, protože je opravdu výjimečný. O projekt a design se postaral známý architekt André Fu. Celý hotel se nese v duchu asijské kultury - tedy ve filosofii i estetice.

Barevná paleta je monochromní, užité materiály přírodní a OPRAVDU se tu cítíte jako doma. Po apartmá nacházíte různé dárky, v jednom šuplíku iPod, kterým si můžete zavolat servis nebo pustit hudbu, výhled z terasy na celý Hong Kong je také něco, co neuvidíte každý den a i když hotel nemá velké společné lázně, jejich menší verze se nachází v každém pokoji. 

Dalším skvělým zážitkem je restaurace ve 49. patře, kde se posadíte ke čtrnáct metrů dlouhé otevřené kuchyni a sledujete naprosté mistry svého oboru, jak právě vám připravují nějaký gastronomický skvost. Lokální organické produkty jsou samozřejmostí. 

 

Fotografie: The Upper House, Hong Kong

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál