autor:

Inspirace: Nejdražší 1-pokojový byt na světě za téměř 22 milionů dolarů

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Nejdražší 1-pokojový byt na světě za téměř 22 milionů dolarů

V exkluzivní a nejdražší čtvrti Tokia Minami-Azabu se v desátém patře jednoho domu nachází byt za téměř 22 milionů amerických dolarů zvaný vtipně The House. To vás možná až tak moc neohromí do doby než zjistíte, že za astronomickou cenu 22 milionů dolarů dostanete pouze 1-pokojový byt. Dobře, 400 čtverečních metrů není málo, ale návštěvu byste pořád museli ubytovat na gauči v obývacím pokoji :)

Jestli si tento byt najde kupce se v brzké době uvidí, ale pokud už někdo takovým jměním disponuje, pravděpodobně chce víc než 1-pokojový byt. Pro představu - cena podobně velkých bytů se v Tokiu pohybuje průměrně kolem 1,9 milionu amerických dolarů. 

Téměř všechen nábytek je vyroben na míru od Cecotti Collezioni, většina zdí, podlah a dveří jsou z importovaného italského kamene a dřeva, z terasy v pařížském stylu je výhled na Arisugawa park, interiér je vyzdoben originálními obrazy Hiroshi Senju a k bytu patří i nemalá zahrada. Zajímavostí je také japonský "Ryotei" styl jídelny, který dovoluje šéfkuchaři okamžitě jídlo servírovat a hostům zase sledovat průběh jeho přípravy.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál