autor:

Inspirace: Nádherný torontský loft splňující vše, co by správný domov splňovat měl

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Nádherný torontský loft splňující vše, co by správný domov splňovat měl

Správný domov by měl splňovat alespoň tři atributy: měl by být elegantní, pohodlný a stylový a tento torontský loft je splňuje na více než 100%. Vznikl rekonstrukcí staré továrny na žvýkačky Wrigley Chewing Gum Factory a jeho interiér navrhlo designové studio Build All Homes.

Téměř čtyři a půl metru vysoké stropy a štědrá výměra nabízela mnoho prostoru pro skvělé kreativní nápady a ty zde také byly zrealizovány (např. na míru vyrobené ocelové schodiště, bílé masivní sloupy nebo klasické plechové šatnářské skříňky jako úložný prostor v obývacím pokoji). Možná mírně eklektický, přesto nádherně zařízený loft, o kterém mnoho z nás (prozatím) sní, ne?

Pokud se vám stejně jako nám líbí lofty, prohlížejte další TADY (v Paříži), TADY (v Praze), TADY (v Barceloně), TADY (ve Stockholmu), TADY (ve francouzském Montrogue), TADY (v italském Miláně), TADY (v brazilském Sao Paulu), TADY (v New Yorku), TADY (také v New Yorku).

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál