autor:

Inspirace: Moderní newyorský byt se skluzavkou, která vtipně propojuje obě podlaží

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Moderní newyorský byt se skluzavkou, která vtipně propojuje obě podlaží

Tento senzační podkrovní mezonetový byt v manhattanské čtvrti East Village v New Yorku má okna od podlahy ke stropu a tak nabízí neuvěřitelný výhled na město ve všech směrech. Také má ale vlastní skluzavku z nerezové oceli, která propojuje dvě podlaží bytu.

Přesněji: ze své domácí kanceláře se sklouznete do obývacího pokoje. S tímto nápadem, který se stává více a více populární, přišel tým z Turett Collaborative Architects. Čtyři ložnice a čtyři koupelny dávají dohromady více než 250 metrů čtverečních obytné plochy, která je přístupná z ulice skrze soukromý výtah. 

Za 4 000 000 amerických dolarů dostanete i hernu, domácí kancelář, téměř šestimetrové stropy, dvě terasy...a zmiňovanou skluzavku. Vždyť kdo by chodil po nudných schodech, když je k dispozici skluzavka!

Věta: "Děti přijely na večeři" tak dostává poněkud nový rozměr... :)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál