autor:

Inspirace: Luxus a sofistikovanost v horách francouzských Alp

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Luxus a sofistikovanost v horách francouzských Alp

Když se řekne sofistikovaná a luxusní horská chata, pravděpodobně vás napadne něco podobného jako Cyanella Chalet v městečku Megéve ve francouzských Alpách. Joelle Fichard - majitel francouzského designového a architektonického studia BO Design navrhl renovaci staré chaty tak důmyslně a střízlivě, že výsledkem je právě luxus a sofistikovanost ve své nejatraktivnější podobě.

Vůně dřeva a hřejivý pocit z jeho textury vás obklopuje v celém interiéru, protože právě dřevo mu dominuje a také skvěle zapadá do okolního hornatého terénu. Úchvatný výhled je v ceně a celá chata se doslova koupe v přírodním světle díky velkým a perfektně umístěným skleněným stěnám. Vysněné místo pro aktivní (i méně aktivní) zimní dovolenou vypadá nějak takhle, souhlasíte? :)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál