autor:

Inspirace: Byt v newyorské čtvrti SoHo s bezkonkurenční terasou i výhledem

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Byt v newyorské čtvrti SoHo s bezkonkurenční terasou i výhledem

Architektonické studio Sa-Da Architecture nedávno dokončilo návrh designu bytu v posledním patře budovy nacházející se v newyorské čtvrti SoHo. Perfektní lokace zde byla nejen zárukou překrásného výhledu, ale i toho, že majitel svěřil svůj byt do správných rukou. V prostoru s cihlovými zdmi a stropními trámy byste nejspíše čekali industriální nádech a ponechání co nejvíce předmětů a objektů tak, jak vypadaly v minulosti. Zde ale dominuje bílá barva, kterou jsou natřeny cihlové zdi, včetně trámů na stropě i např. větráku či schodiště.

Světle modrý a šedý nábytek příval bílé barvy v příjemné míře narušuje. Byt má celkem dva funkční krby - jeden závěsný v obývacím pokoji a druhý na střešní kryté terase, ze které je snad až nepopsatelný výhled na New York. (O velmi efektním a krásném stolu z kusu kamene v obývacím pokoji se snad ani nemusíme zmiňovat...)

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál