autor:

Inspirace: Amsterdamský loft, který pravděpodobně definuje "cool bydlení"

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Inspirace: Amsterdamský loft, který pravděpodobně definuje "cool bydlení"

Nedaleko amsterdamského Vondelparku se nachází tento překrásný loft, který je velmi blízko definici toho, co je v současnosti považováno za "cool bydlení" (a tím nemyslíme pouze lokalitu). Obyvatelná plocha je 24 x 4,5 metru s téměř čtyři metry vysokými stropy a schodiště propojující obě patra je téměř výstavním kouskem celého loftu.

Tento projekt navrhlo Studio Slot a představuje kompletní rekonstrukci a redesign průmyslového podkroví. To, co začalo jako přání klienta pro navržení více úložného prostoru, skončilo jako amsterdamský loft, který se určitě nejen nám velmi zamlouvá po všech stránkách.

Pokud se vám stejně jako nám líbí lofty, prohlížejte další TADY (v Torontu), TADY (v Paříži), TADY (v Praze), TADY (v Barceloně), TADY (ve Stockholmu), TADY (ve francouzském Montrogue), TADY (v italském Miláně), TADY (v brazilském Sao Paulu), TADY (v New Yorku), TADY (také v New Yorku).

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál