autor:

Hotel Americano: Třpytivá perla Chelsea

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Hotel Americano: Třpytivá perla Chelsea

 

V poměrně zapadlé uličce, dočista odstřižené od ruchu velkoměsta, najdete zářivou budovu, která svou stříbrnou fasádou vyniká mezi brownstone zástavbou. Hotel Americano byl otevřen v roce 2010 a za jeho designem stojí ateliér TEN Arquitectos. Sídlí v západní části Chelsea na 27. ulici, jen na dohled od břehu Hudson River.

 

Hotel-Americano-New-York-Knstrct-1

 

Že se nejedná o hotel pro náhodné turisty, je zřejmé z nabídky pokojů. Prostorově štědré svatyně moderního designu jsou do detailu navrženy tak, aby srazily návštěvníky na kolena. Nic není stereotypní a nic není okoukané. Je to jako veletrh prvojakostního interiérového designu, ve kterém vás nechají bydlet.

Pokud se návštěvník dokáže odpoutat od svého kabinetu užitého umění a rozhodne se užívat i zbytku komfortu, který třpytivá perla Chelsea nabízí, k dispozici je mu střešní bar a restaurace. Zde prosím o potlesk. Výstupem na střechu si naservírujete velkou porci výhledu s dezertem v podobě baru orientovsného na východ směrem k Empire State Building. Je jako velký rám obrazu a ten nejzajímavější výhled z celého hotelu se mu daří výrazně zhodnotit.

 

Hotel Americano
architektura: TEN Arqutectos
lokalita: Chelsea, New York
fotografie: ©Hotel Americano

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál