autor:

Dům majitele architektonického studia na předměstí australského Melbourne

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Dům majitele architektonického studia na předměstí australského Melbourne

Být si svým vlastním klientem je někdy mnohem náročnější než vymýšlet perfektní a dokonalá řešení pro ostatní. Své o tom ví Justin Northrop, který je ředitelem architektonického studia se sídlem v australském Melbourne Techné Architect a byl podle svých slov extrémně nerozhodný a přímo ochromený množstvím možností a voleb, ze kterých je dnes možné vybírat.

V tomto domě se čtyřmi místnostmi ve Flamingtonu žil se svojí rodinou několik let předtím než se konečně rozhodli pro renovaci, která měla zejména ulehčit a zmaximalizovat přístup přírodního světla do vnitřních prostor domu a také tu architekti poprvé testovali několik nových materiálů.

Další krásné stavby z Austrálie si můžete prohlédnout TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY, TADY.

 

Fotografie: Tom Blachford

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál