autor:

Dřevěné obyvatelné „vejce“ v nadživotní velikosti

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
1
Dřevěné obyvatelné „vejce“ v nadživotní velikosti

Bývalý softwareový inženýr Joel Allen žil dlouhou dobu ve svém autě a spolu se svým kamarádem, který vyznával podobný životní styl, se trumfovali v tom, kdo přečká noc na neuvěřitelnějších místech (tzv. Sport Sleeping). Při hledání takových míst narazil na perfektní strom, perfektní okolí a perfektní lokaci. Na co? Na svůj vysněný projekt, který si v hlavě připravoval velmi dlouho. Tedy dřevěné obyvatelné „vejce“ v nadživotní velikosti kdesi v kanadských lesích poblíž Whistleru. Na jednom festivalu na jaře 2008 potkal tesaře, který si říká Old Man John a ten ho inspiroval k tomu, aby svou vášeň pro práci se dřevem posunul dál. A tak Joel vyměnil klávesnici a myš za kladivo a hřebíky.

Přesné místo je dosud neznámé, protože si svůj projekt zrealizoval na území vlastněné státem a osud této atypické, elegantní, organické a unikátní dřevostavby se může každým dnem změnit. Technicky ji ani nevlastní.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist