autor:

Barcelonský loft se špetkou newyorské inspirace

kategorie:
Living | bydlení
publikováno:
počet komentářů:
0
Barcelonský loft se špetkou newyorské inspirace

Další z povedených konverzí staré opuštěné budovy v něco nového, atraktivního a funkčního se odehrává v samotném srdci španělské Barcelony. Budova stará více než sto let bývala v minulosti sklad koberců a textilu. Nyní je v ní na odiv dáváno veškeré pohodlí domova, které si jen umíte představit. Jako inspirace sloužily newyorské lofty a na 170 metrech čtverečních plochy je zachováno mnoho původních architektonických prvků a byly jednoduše ponechány beze změny.

Pocit jednoty se prohloubil natřením všech stěn na bílo a kovové, železné sloupy, trámový strop a odhalené potrubí - to vše zachovává průmyslové dědictví domu, pouze v modernějším nádechu. Interiér je eklektický mix vintage a nových kousků, hlavně ze dřeva a kovů. Jako v každém jiném studiu je zde zásadní množství světla. Zde je tohoto snadno docíleno velkými a původními okny, takže loft je naplněn přírodním světlem po celý den. 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál