autor:

Život středoškolských roztleskávaček a hráčů amerického fotbalu fotil napříč Spojenými státy Brian Finke

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Život středoškolských roztleskávaček a hráčů amerického fotbalu fotil napříč Spojenými státy Brian Finke

Studenti amerických středních škol se dělí na 2 hlavní skupiny: na oblíbené a ty ostatní. Mezi populárními bývají převážně kluci sportovci a holky roztleskávačky, což je významná součást života mnoha amerických dívek v pubertálním věku. Chtějí patřit do skupiny, kde se logicky očekává určitá fyzická podobnost, ale zároveň chtějí vyčnívat, odlišovat se, být výjimečné a jiné, což pak často vyznívá jako směšná a nepovedená snaha o make-up nebo zkracování sukní a trik atd.

Americký fotograf Brian Finke cestoval napříč Spojenými státy a s různými kluby trávil několik dní, někdy i týdny, vyvaroval se odsuzujících pohledů a prostě fotil. Na začátku se jeho živé objekty styděli a nevěděli, jak se tvářit, co dělat nebo spíše nedělat, ale po pár dnech se jeho přítomnost stala natolik běžnou, že si ho přestali všímat a teprve v tuto dobu vždy vznikaly jeho nejlepší, nejupřímnější snímky...kde cheerleadering a americký fotbal vypadají jako dvě nejdůležitější věci na světě.

Na to, jak vypadá zákulisí natáčení rapových videoklipů, se můžete skrze Brianovův objektiv podívat TADY.

 

Fotografie: Brian Finke

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál