autor:

Zdědily současné úspěšné tváře modelingu krásu po svých matkách?

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Zdědily současné úspěšné tváře modelingu krásu po svých matkách?

Morwenna Lytton Cobbold je fotografka a DJka a bývalá (nejen) Burberry modelka, která v brzké době představí v Londýně svou výstavu fotografií. Jde o snímky, kde jsou zachyceny současné úspěšné tváře modelingu spolu se svými matkami. Celý projekt začal jako privátní záměr a Morwenna cestovala spolu s modely a modelkami do jejich domovů.

Sama si od svých šestnácti let prožívala cestování a pozitivní stránky modelingové kariéry, ale také jí časem došlo, jak vzácný a výjimečný je čas strávený doma se svou rodinou. Morwenně šlo o naprosto přirozené snímky a aby se veškerá pozornost soustředila jen na focené osoby. Požádala je, aby se oblékli dle svého uvážení, učesali a nalíčili se jak chtějí. Prostředí nebylo nijak upravováno a snímky jsou tedy ve výsledku bez jakékoli strojenosti a strnulosti. 

Mezi zvěčněnými tvářemi modelingu a jejich matkami se objeví např. Natalia Vodianova, Amber Anderson, Leomie Anderson, Max Rendell, Minnie Brady, Portia Freemen nebo Zoe Zimmer. 

Tagy: modeling

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál