autor:

Z opuštěného pejska s unikátním vzhledem je internetová senzace

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Z opuštěného pejska s unikátním vzhledem je internetová senzace

Tuna je jméno psa rasy Chiweenie, kterého v roce 2011 po lásce na první pohled adoptovala Američanka Courtney Dasher. Zajímavý je nejen jeho životní příběh, kdy ho předchozí majitelé nechali u silnice poblíž San Francisca, ale i to jak nestandartně vypadá. Má totiž výrazný předkus a i když si na prvních několika fotkách myslíte, že se jen "mračí" do objektivu, vypadá takhle pořád.

Od té doby, co se jeho fotografie objevily na internetu, staly se okamžitě obrovskou virtuální senzací a nyní má téměř 400 tisíc fanoušků, kteří každý den netrpělivě čekají, jak bude Tuna vypadat na dalších snímcích, jaký kostým bude mít tentokrát a jestli bude ještě roztomilejší než na těch předchozích. 

Tuna je nyní tak populární, že se na jeho unikátním vzhledu rozhodla jeho opatrovnice i trochu vydělat, takže si můžete pořídit trička, hrníčky a dokonce i obaly na telefon s jeho fotkou.

 

Fotografie: Courtney Dasher

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál