autor:

Velmi přirozenou verzi současných standardů ženské krásy nafotil Ben Hopper

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Velmi přirozenou verzi současných standardů ženské krásy nafotil Ben Hopper

Londýnský fotograf Ben Hopper se rozhodl pár lidí z umělecké branže zvednout ze židle a jak jinak než nafocením série snímků, které zcela popírají standardy krásy současné moderní společnosti. Požádal několik žen, aby se neholily, vyfotil jednoduché a nekomplikované portréty a to celé pojmenoval "Natural Beauty".

Přestože je ochlupení přirozenou součástí každého lidského těla, ze všech stran jsme už dlouho "napadáni" reklamami na všemožné způsoby jeho odstraňování a za normální se nyní považuje žena s hladkou pokožkou bez nejlépe sebemenší známky porostu.

Ben Hopper nechce svojí sérií snímků "Natural Beauty" říct, že by se ženy měly přestat holit, jen poukazuje na fakt, že po stovky let to bylo normální a nikdo se nad tím nepozastavoval, což se dnes zdá naprosto směšné...

Jaký je váš názor? Pobuřují vás takové fotografie, nechávají vás zcela chladnými nebo se alespoň na chvíli zamyslíte nad tím, co je nám dennodenně podsouváno jako "normální"...?

O podobnou myšlenkovou revoluci se pokusila i značka American Apparel svými chlupatými figurínami (ZDE).

 

---

Fotografie: Ben Hopper

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál