autor:

Things Organized Neatly - srovnat a vyfotit

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Things Organized Neatly - srovnat a vyfotit

srovnané věci h

sediva-cara

Zátiší s nepořádkem na stole nebo rozházeným nářadím se mohou jevit jako nudná. Aplikací některých méně či více známých a oblíbených pravidel geometrie se z nich dá vytvořit atraktivní fotografické téma. Things Organized Neatly čerpá z kouzla, které má urovnaná a přehledná hromada čehokoliv.

Vyrovnaný obsah kabelky, seřazené psací potřeby, veškeré náčiní na čistění bot včetně obsahu botníku, rozebraná natahovací hračka nebo propriety pravého muže. Austin Radcliffe, nyní žijící v Indianapolis, USA, založil blog v dubnu roku 2010. Začal na něj přidávat fotografie nápadně organizovaných předmětů, z nichž některé sám aranžoval, a přidával jednoduché vysvětlivky. Už během prvního roku získal pozornost online světa a postupně se jeho fotografie objevovaly na stránkách dalších webů. Už během října 2010 se objevil na stránkách The Guardien, v únoru 2011 i na webu New York Times Magazine. Není se čemu divit. Fotografie představují velmi netradiční pohled na věci, které, ač je máme doma všichni, nikdy nevidíme najednou a tak přehledně. Je překvapivé, jak krásně může vypadat pánská sada na holení, když se jí dostane trochu řádu.

Nyní už na blog přichází fotografie z celého světa a fanoušci blogu rovnají sami před objektiv své oblíbené propriety. Pokud se chystáte uklízet, můžete se přidat.

sediva-cara

Things Organized Neatly
fotografie: © Things Organized Neatly

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál