autor:

Syrové a upřímné snímky náhodných lidí z brazilských pláží od fotografky June Canedo

kategorie:
Fotografie
publikováno:
počet komentářů:
0
Syrové a upřímné snímky náhodných lidí z brazilských pláží od fotografky June Canedo

June Canedo je americko-brazilská fotografka, která byla od mala konfrontována s tím, jak má vypadat dokonalá brazilská žena (vyrůstala v Brazílii). Nikdy např. nedostala od rodičů svolení k tomu ostříhat si vlasy nakrátko, protože přece "Brazilky mají vždy vlasy dlouhé".

Byla ale poněkud rebelské nátury a tak si dvakrát úplně oholila hlavu, má potetované obě paže a nosí oblečení především pohodlné a volné. Prostě žádný andílek od Victoria´s Secret, který vás pravděpodobně okamžitě napadne, když se řekne: "Brazilka".

Pro svoji obsáhlou fotosérii pojmenovanou "Beach Girls" procestovala celou Brazílii a fotila ženy, muže, mladé slečny.. Vlastně kohokoli, kdo ji zaujal a souhlasil s pořízením snímku. Nejraději ze všeho má starší dámy, které jsou podle jejích slov "neuvěřitelně roztomilé, sebevědomé a odvážné".

Snímky z knihy "Beach Girls" jsou vlastně docela legrační ve své upřímnosti, syrovosti a také tím, že si absolutně na nic nehrají. Ilustrují širokou veřejnost, ne jen tu část veřejnosti s perfektními mírami a dostatečně nízkým věkem. Je to kombinace, u které nečekáte, že bude fungovat, ale ona funguje a nám se moc líbí.

Všimněte si, jak jsou lidé na fotkách šťastní a v pohodě :)

 

Fotografie: June Canedo

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál